Start  Aktivitetar  Timeplan  Prisar  Om oss 

   
 
 

ONLINE BOOKING AV SALTIMAR

Du kan melde deg på og av saltimar via vår heimeside.

Påmelding

I vekeplanen kan du klikke på den timen du ynskjer og du vil då få opp påmeldingskjema.
NB! hugs å ta vare på koden du får når du melder deg på, denne er det kun du som får og du må bruke den dersom du skal melde deg av ein time. Ver obs, du får ny kode på kvar time! Som medlem kan du registrere kortnummeret i staden for navn. Skriv inn dei 4 siste tala på medlemskortet ditt når du melder deg på saltimer. 

Påmelding sommer 2018 -
HUGS at frå veke 22 og ut sommaren så krev me minimum 4 påmeldt seinast 1 time innan saltimestart for at saltimen skal gå. Følg nøye med på saltimeplan. 

Oppmøte/Drop-In

Møt opp seinast 5 min før timen startar, elles kan andre som ikkje har meldt seg på ha sjansen til å overta plassen din. 

Drop-in plassar blir lagt ut 15 min før timen starta.
 

FORKLARING AV SALTIMAR FINN DU PÅ HEIMESIDA - AKTIVITETAR. 

HUGS å forsikre deg om at det ikkje føregår saltime i den arenaen du sjølv ynskjer å trene privat i. På saltimeplanen kan du sjå kva sal instruktøren held sin saltime i. Fysioterapeutar og naprapatar frå Vossaklinikken held kurs kvar veke og leiger sal hjå Mosjonsgutane. 

Du kan alltid vere trygg på at våre kompetanserike og energiske instruktørar leverer ein sikker og effektiv trening til deg som medlem. Vi hjå Mosjonsgutane tilbyr eit stort og variert utval av saltimer som passar for alle. 

Som ny medlem kan det vere vanskeleg å orientere seg på treningssenteret og vite kva sal som er kva. Det er berre å spørje resepsjonistane eller ein rettleiingsinstruktør eller PT - så viser vi deg gjerne rundt om på senteret. 
 ____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

VEKE 38

Sjå "Aktivitetar" for forklaring og meir informasjon om saltimar

MANDAG
17/9

TYSDAG
18/9

ONSDAG
19/9

TORSDAG
20/9

FREDAG
21/9

LAURDAG
22/9


SUNDAG
23/9


09:00-09:50
Liv-Trude (PT)
Spinningsal

07:00-07:50
Jenny (PT)
Slakteriet


09:00-09:50
Siren
Spinningsal

10:00-11:00
Spinn`20
Styrke`40
Birte Ø
Spinnsal/Sal 2
 

08:15-09:00
Silje H
Spinningsal

START v 42
09:15-10:30
LANGSPINNING
Rullerende
instruktør
Spinningsal


18:00-19:00
Sirkel
Jenny
Slakteriet

09:55-10:40
Liv-Trude (PT)
Sal 2

10:00-11:00
Sirkel/Styrke
Ingeborg (PT)
Sal 2

10:00-10:45
Marit N. O
Fysioterapeaut
Slakteriet
TILBAKE 27/9
15:00-15:45
JUNIOR-TIME
Martin (PT)
Slakteriet
/Sal 1



09:10-09:55
Inger-Lise
Sal 2
START v 42
15:30-16:10
LAURDAGSSNOP
Rullerende
instruktør
Sal



17:30-18:10
Marit B
Sal 2




16:15-17:00
Liv-Trude (PT)
Spinningsal



16:25-16:55
Birte Ø
Spinningsal

17:40-18:25
Buttlift
Kerstin B
Sal 2

09:15-11:30
VOSS
F.H.S
BRATTHENGJET
Jørgen Roset





18:20-19:00
Marit B
Sal 2

17:15-18:05
Martin (PT)
Slakteriet

17:00-18:00
Marit N. O
Fysioterapeut
Sal 1

18:00-19:00
Saltime før menn
Nick (PT+fysio)
Slakteriet


17:00-18:00
X-FIT
Nick (PT+fysio)
Slakteriet



18:30-19:45
INTRO TEKNIKK
X-FIT
15`Mobilitet
Martin (PT)
Slakteriet

17:20-18:00
INTRO TEKNIKK
Sal 2



17:30-18:15
Inger-Lise
Sal 2
START v 42
18:30-19:45
SPINNING`75
Tora
Spinningsal
17:15-18:05
Buttlift
Ria
Sal 2



19:00-20:00
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim


18:10-19:30
BULDRING
DROP-IN
Prøve-Time
Sigurd
Bratthengjet

17:35-18:25
Birte Ø
Spinningsal



18:35-19:35
BUILD N` BURN
Kerstin B
Sal 2




19:30-20:20
Randi
Spinningsal


18:05-18:50
Tonje
Sal 2

18:05-19:05
Puls/Koordinasjon
Styrke/Mobilitet
Marit N. O
Fysioterapeut
Sal 1


18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1



19:30-20:30
NAKKE/RYGG
/SKULDER
BEVEGELIGHEIT
Beate
Sal 2



18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1


18:30-19:15
Inger-Lise
Sal 2



19:10-20:30
`20 min mobilitet
Nick (PT+fysio)
Slakteriet




20:05-20:50
Martin (PT)
Sal 1



19:00-19:50
Butt 80%
Core 20%
Ria
Sal 2
TILBAKE 26/9
19:15-20:00
H.I.I.T
High Intensity
Intervall Training
Martin (PT)
Slakteriet








20:05-21:05
Ruth-Helene
Sal 2



19:15-20:15
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim










SQUASH/DROP-IN
SPEL OG TIPS
19:00-20:00
NYBYRJARAR
20:00-21:00
VIDAREKOMNE
Even B. Børve













VEKE 39

Sjå "Aktivitetar" for forklaring og meir informasjon om saltimar

MANDAG
24/9

TYSDAG
25/9

ONSDAG
26/9

TORSDAG
27/9

FREDAG
28/9

LAURDAG
29/9


SUNDAG
30/9


09:00-09:50
Liv-Trude (PT)
Spinningsal

07:00-07:50
Jenny (PT)
Slakteriet


09:00-09:50
Siren
Spinningsal

10:00-11:00
Spinn`20
Styrke`40
Birte Ø
Spinnsal/Sal 2
 

08:15-09:00
Silje H
Spinningsal

START v 42
09:15-10:30
LANGSPINNING
Rullerende
instruktør
Spinningsal


18:00-19:15
Sirkel `60
Mobilitet `15
Martin (PT)
Slakteriet

09:55-10:40
Liv-Trude (PT)
Sal 2

10:00-11:00
Sirkel/Styrke
Ingeborg (PT)
Sal 2

10:00-10:45
Birte Ø
Sal 2

15:00-15:45
Martin (PT)
Slakteriet
/Sal 1



09:10-09:55
Silje
Sal 2
START v 42
15:30-16:10
LAURDAGSSNOP
Rullerende
instruktør
Sal



17:30-18:10
Marit B
Sal 2




16:15-17:00
Liv-Trude
Spinningsal



16:25-16:55
Birte Ø
Spinningsal

17:40-18:25
Buttlift
Kerstin B
Sal 2

09:15-11:30
VOSS
FOLKEHØGSKOLE
BRATTHENGJET
Jørgen Roset





18:20-19:00
Marit B
Sal 2

17:15-18:05
Inger Lise
Slakteriet

17:00-18:00
Marit N. O
Fysioterapeut
Sal 1

18:00-19:00
Saltime før menn
Martin (PT)
Slakteriet


17:00-18:00
X-FIT
Martin (PT)
Slakteriet


TILBAKE 1/10
18:30-19:45
INTRO TEKNIKK
SLAKTAREN
X-FIT
+ 15`Mobilitet
Martin (PT)
Slakteriet

17:20-18:00
INTRO TEKNIKK
Tonje
Sal 2



17:30-18:15
Inger-Lise
Sal 2
START v 42
18:30-19:45
Tora
Spinningsal

17:15-18:15
Spinn/Styrke
Birte Ø
Sal 2



19:00-20:00
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim
(10/9 kl 20)

18:10-19:30
BULDRING
DROP-IN
Prøve-Time
Sigurd
Bratthengjet

17:35-18:25
Liv-Trude (PT)
Spinningsal



18:35-19:35
BUILD N` BURN
Kerstin B
Sal 2



19:00-20:00
Jenny (PT)
Slakteriet


18:05-18:50
Tonje
Sal 2

18:05-19:05
Puls/Koordinasjon
Styrke/Mobilitet
Marit N. O
Fysioterapeut
Sal 1


18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1



19:30-20:20
Randi
Spinningsal



18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1


18:30-19:15
Inger Lise
Sal 2



19:10-20:00
Martin (PT)
Slakteriet




19:30-20:30
Beate
Sal 2


19:00-19:50
Butt 80%
Core 20%
Ria
Sal 2

19:15-20:00
High Intensity
Intervall Training
Martin (PT)
Slakteriet

20:05-20:50
Martin (PT)
Slakteriet


20:05-20:50
Marit (fysio)
Sal 1



20:05-21:05
Ruth-Helene
Sal 2



19:15-20:15
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim










SQUASH/DROP-IN
SPEL OG TIPS
19:00-20:00
NYBYRJARAR
20:00-21:00
VIDAREKOMNE
Even B. Børve













        Rediger