Start  Aktivitetar  Timeplan  Prisar  Om oss 

   
 
 

ONLINE BOOKING AV SALTIMAR

Du kan melde deg på og av saltimar via vår heimeside.

Påmelding

I vekeplanen kan du klikke på den timen du ynskjer og du vil då få opp påmeldingskjema.
NB! hugs å ta vare på koden du får når du melder deg på, denne er det kun du som får og du må bruke den dersom du skal melde deg av ein time. Ver obs, du får ny kode på kvar time! Som medlem kan du registrere kortnummeret i staden for navn. Skriv inn dei 4 siste tala på medlemskortet ditt når du melder deg på saltimer. 

Påmelding sommer (vanlige frå mitten av juni til siste august) -
HUGS at frå de veker så krev me minimum 4 påmeldt seinast 1 time innan saltimestart for at saltimen skal gå. Følg nøye med på saltimeplan. 

Oppmøte/Drop-In

Møt opp seinast 5 min før timen startar, elles kan andre som ikkje har meldt seg på ha sjansen til å overta plassen din. 

Drop-in plassar blir lagt ut 15 min før timen starta.
 

FORKLARING AV SALTIMAR FINN DU PÅ HEIMESIDA - AKTIVITETAR. 

HUGS å forsikre deg om at det ikkje føregår saltime i den arenaen du sjølv ynskjer å trene privat i. På saltimeplanen kan du sjå kva sal instruktøren held sin saltime i. Fysioterapeutar og naprapatar frå Vossaklinikken held kurs kvar veke og leiger sal hjå Mosjonsgutane. 

Du kan alltid vere trygg på at våre kompetanserike og energiske instruktørar leverer ein sikker og effektiv trening til deg som medlem. Vi hjå Mosjonsgutane tilbyr eit stort og variert utval av saltimer som passar for alle. 

Som ny medlem kan det vere vanskeleg å orientere seg på treningssenteret og vite kva sal som er kva. Det er berre å spørje resepsjonistane eller ein rettleiingsinstruktør eller PT - så viser vi deg gjerne rundt om på senteret. 
 ____________________________________________________________________________________________________________________________________

 

VEKE 3 - FAST SALTIMEPLAN VINTER/VÅR

Sjå "Aktivitetar" for forklaring og meir informasjon om saltimar. 
Sikre deg en plass og meld deg på idag!

MANDAG
14/1

TYSDAG
15/1

ONSDAG
16/1

TORSDAG
17/1

FREDAG
18/1

LAURDAG
19/1


SUNDAG
20/1


09:00-09:50
Liv Trude (PT)
Spinningsal

07:00-07:50
Jenny (PT)
Slakteriet


09:00-09:50
Siren
Spinningsal

10:00-11:00
Yoga
Helle
Sal 2

 

08:15-09:05
Siren
Spinningsal


09:15-10:30
Siren B
Spinningsal


17:30-18:30
Step`30
Styrke`30
Tonje T
Sal 2

10:00-10:45
Liv Trude (PT)
Sal 2

10:00-11:00
Sirkel/Styrke
Ingeborg (PT)
Sal 2

10:00-10:45
Martin (PT)
Slakteriet



17:40-18:25
Buttlift
Kerstin B
Sal 2
 

09:15-09:45
Siren
Sal 2




17:15-18:15
KURS
SUNN OG STERK
KROPP
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)


16:15-17:05
Birthe C
Spinningsal



16:45-17:45
KURS
GET FIT
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)


18:00-18:50
Maks 8 pers.
Martin (PT)
Slakteriet

15:45-17:00
VOSS
FOTBALLKLUBB
J17
Marit
Sal 2




17:30-18:10
Marit B
Sal 2
KOMMER I MARS
OPPTRENING/
VOSSAKRIGAR
I samarbeide med
Ekstremsportveko
Slakteriet


17:25-17:55
Guro Ø
Spinningsal

18:30-19:45
Tora
Spinningsal




17:05-18:05
X-FIT
Martin (PT)
Slakteriet



18:20-19:00
Marit B
Sal 2

17:10-17:50
Tonje
Sal 2



18:05-18:35
Mage
@BASISBALL
Guro Ø
Sal 2

18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1
Rune J.


17:15-18:15
Spinn `30
Styrke`30
Guro Ø
Spinn/Sal 2



18:45-19:45
KURS
GET FIT
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)



18:00-19:30
BULDRING
DROP-IN
Sigurd
Bratthengjet



18:00-19:00
Marit O. N
Fysioterapeut
Sal 1

18:35-19:35
BUILD n`BURN
Kerstin B
Sal 2
17:15-18:15
KURS
GET FIT
Styrkerom oppe
Jenny (PT)




19:00-20:00
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim


18:00-18:45
Tonje
Sal 2

18:05-18:55
Liv Trude (PT)
Spinningsal

19:00-20:00
Martin (PT)
Slakteriet



18:00-20:00
VOSS
BOKSEKLUBB
Dag Gunnar
SAL 1

INTRO JANUAR 
14, 21, 28/1
18:00-18:50
INTRO i X-FIT
Martin (PT)
Slakteriet


18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1
Rune J.



18:45-19:30
Inger-Lise
Sal 2


20:05-20:50
Martin (PT)
Slakteriet


19:30-20:20
Randi
Spinningsal



19:00-20:00
Buttlift
Ria
Sal 2



19:00-20:00
KURS
SUNN OG STERK
KROPP
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)
SQUASH
DROP-IN
SPEL OG TIPS
19:00-20:00
NYBYRJARAR
20:00-21:00
VIDAREKOMNE
Even B. Børve

19:00-20:00
X-FIT
Martin (PT)
Slakteriet



20:05-21:05
Birthe
Sal 2




19:15-20:15
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim





20:05-20:50
Martin (PT)
Sal 1



19:15-20:00
H.I.I.T
High Intensity
Intervall Training
Martin (PT)
Slakteriet














VEKE 4 - FAST SALTIMEPLAN VINTER/VÅR

Sjå "Aktivitetar" for forklaring og meir informasjon om saltimar. 
Sikre deg en plass og meld deg på idag!

MANDAG
21/1

TYSDAG
22/1

ONSDAG
23/1

TORSDAG
24/1

FREDAG
25/1

LAURDAG
26/1


SUNDAG
27/1


09:00-09:50
Beate
Spinningsal

07:00-07:50
Jenny (PT)
Slakteriet


09:00-09:50
Siren
Spinningsal

10:00-11:00
Instruktør
Sal 2

 

08:15-09:05
Guro Ø
Spinningsal


09:15-10:30
Liv Trude (PT)
Spinningsal


18:00-19:00
Sirkel
Martin (PT)
Slakteriet


10:00-10:45
Beate
Sal 2

10:00-11:00
Sirkel/Styrke
Ingeborg (PT)
Sal 2

10:00-10:45
Martin (PT)
Slakteriet



17:40-18:25
Buttlift
Kerstin B
Sal 2
 

09:15-10:00
Inger Lise
Sal 2




17:15-18:15
KURS
SUNN OG STERK
KROPP
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)


16:15-17:05
Siri
Spinningsal



16:45-17:45
KURS
GET FIT
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)


18:00-18:50
Maks 8 pers.
Martin (PT)
Slakteriet

15:45-17:00
VOSS
FOTBALLKLUBB
J17
Inger Lise
Slakteriet




17:30-18:10
Inger Lise
Sal 2
KOMMER I MARS
OPPTRENING/
VOSSAKRIGAR
I samarbeide med
Ekstremsportveko
Slakteriet


17:25-17:55
Guro Ø
Spinningsal

18:30-19:45
Tora
Spinningsal




17:05-18:05
X-FIT
Nick (PT+fysio)
Slakteriet



18:20-19:00
Inger Lise
Sal 2

17:10-17:50
Tonje
Sal 2



18:05-18:35
Mage
@BASISBALL
Guro Ø
Sal 2

18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1
Rune J.


17:15-18:15
Sveitt&Sterk
Inger-Lise
Sal 2



18:45-19:45
KURS
GET FIT
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)



18:00-19:30
BULDRING
DROP-IN
Sigurd
Bratthengjet



18:00-19:00
Marit O. N
Fysioterapeut
Sal 1

18:35-19:35
Fullkropp
Kerstin B
Sal 2
18:00-19:00
KURS
GET FIT
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)




19:00-20:00
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim


18:00-18:45
Tonje
Sal 2

18:05-18:55
Liv Trude (PT)
Spinningsal

19:00-20:00
Martin (PT)
Slakteriet



18:00-20:00
VOSS
BOKSEKLUBB
Dag Gunnar
SAL 1

INTRO JANUAR 
14, 21, 28/1
18:00-18:50
INTRO i X-FIT
Martin (PT)
Slakteriet


18:30-21:00
VOSS
KARATEKLUBB
SAL 1
Rune J.



19:00-19:45
Inger-Lise
Sal 2


20:05-20:50
Martin (PT)
Slakteriet


19:30-20:20
Randi
Spinningsal



19:00-20:00
Buttlift
Ria
Sal 2



19:00-20:00
KURS
SUNN OG STERK
KROPP
Styrkerom oppe
Liv Trude (PT)
SQUASH
DROP-IN
SPEL OG TIPS
19:00-20:00
NYBYRJARAR
20:00-21:00
VIDAREKOMNE
Even B. Børve

19:00-20:00
X-FIT
Martin (PT)
Slakteriet



20:05-21:05
Birthe
Sal 2




19:15-20:15
KAMPKUNSTEN
SON MUDO
SAL 1
Svein I. Ringheim





20:05-20:50
Martin (PT)
Sal 1



19:15-20:00
H.I.I.T
High Intensity
Intervall Training

Martin (PT)
Slakteriet















        Rediger